Centrum stínění Praha

Jste zde: Home Venkovní stínění Typy venkovních žaluzií

typy výrobků:

-          žaluzie bez lemu, tzv. „ flexi“ s lamelou typu „C“

-          žaluzie typu „C“ s lemem, tzv. „zapertlovaným okrajem“

-          žaluzie s lamelou typu „Z“

-          žaluzie se speciálním tvarem lamely, či konstrukce

Žaluzie s lamelou typu „C“ bez lemu - flexi:

Lamely tvaru „C“ bez lemu – flexi ve vybraných šířkách v rozmezí 50 – 100 mm přinášejí vyjímečný design a zároveň nízkou výšku složeného lamelového paketu (nejnižší ze všech nabízených typů lamel). Lamely uložené v žebříčku lze naklápět v rozmezí 180° a tím tak vhodně regulovat zastínění interiéru podle potřeby.

 

Žaluzie s lamelou typu „C“ s lemem:

Lamely tvaru „C“ s lemem ve vybraných šířkách 60 a 80 mm patří mezi standardní typy lamel. Díky lemu (zapertlování) mají větší pevnost, ale paket po složení je již vyšší. Lamely lze opět pro správnou regulaci světla naklápět v širokém úhlu.

 

Žaluzie s lamelou typu „Z“:

Lamela tvaru “Z” s lemem s těsnící gumou v šířce 70 - 90 mm je nejlépe stínící typ lamel pro venkovní žaluzie umožňující dokonalé zatemnění místnosti. Jejich výhodou je, že díky speciálnímu tvaru do sebe přesně zapadají a v uzavřeném stavu tak vytvoří rovnou plochu bez průsvitů. Lze je naklápět v rozmezí 90°. Díky své profilaci jsou velmi pevné a lépe odolávají větru. Pryžové těsnění mezi lamelami pak pomáhá eliminovat hluk při větrném počasí.

 

Žaluzie se speciálním typem lamely či konstrukce:

V naší nabídce najdete i speciální typy lamel, jako je např. lamela ve tvaru „S“, či speciální typy žaluzií s krycími kastlíky pro pohledové sjednocení s venkovními hliníkovými roletami. Ke speciální nabídce řadíme i tzv. samostojný typ žaluzie. Podrobnosti k nim jsou k dispozici na vyžádání na naší vzorkové prodejně.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
Copyright © 2013 Centrum stínění Praha. Všechna práva vyhrazena.