Centrum stínění Praha

Jste zde: Home Venkovní stínění Typy předokenních hliníkových rolet

typy výrobků:

  • předokenní rolety pro dodatečnou montáž
  • rolety se zaomítací schránkou
  •  kombinovaná roleta se sítí proti hmyzu

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž:

Tyto naše venkovní rolety najdou své uplatnění především tam, kde je již dokončená fasáda domu. Tento typ rolet v požadavcích našich zákazníků výrazně převažuje a nabízíme ho proto i v největším množství variant. Krycí schránka v různých tvarech, hranatých i kulatých, je zde „přiznaný“ a design rolety je tak přizpůsoben tomu, aby ladila s celkovým vzhledem Vašeho domu a fasády, do které již nezasahujeme. Instalace rolet je tak čistá a rychlá.

 

Zaomítací předokenní rolety:

Tento typ venkovní rolety se montuje po instalaci oken před dokončením fasády. Horní schránka je uzpůsobena pro překrytí omítkou, takže roleta se po montáži stane integrovanou částí fasády a dokonale splyne s designem budovy. Tuto variantu rolet je třeba plánovat již ve fázi projektu nebo začátku stavby.

 

Kombinovaná roleta se sítí proti hmyzu:

Výborný nápad a velmi praktický výrobek. Díky rozšířeným bočním vodícím lištám se dvěma drážkami se zcela nezávisle v jedné pohybují hliníkové lamely a ve druhé pak síť proti hmyzu. Ta je navinuta na pružinovém toči a je ovládaná manuálně. Za tuto praktickou výhodu však zaplatíme o něco větším rozměrem schránky a částečně omezenými výrobními rozměry.

 

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
Copyright © 2013 Centrum stínění Praha. Všechna práva vyhrazena.