Centrum stínění Praha

Jste zde: Home Venkovní stínění Typy screenových rolet

typy výrobků:

-          venkovní rolety bez kazety

-          venkovní rolety s kazetou

-          venkovní rolety „zipové

 

Venkovní rolety bez kazety:

Typ venkovní rolety vhodný pro zastínění všech typů oken a prosklených ploch, včetně velkých rozměrů, se svým designem hodí jak k soukromým budovám, tak i větším komerčním objektům. Velmi vhodné je použití k architektuře moderních budov. Stínící speciální látka je zde navinuta na silném ocelovém toči o větším průměru, což roletě zaručuje mimořádnou pevnost a trvanlivost. Pro zajištění stability je tkanina bočně vedena ocelovým lankem a zakončena dole spodním zatěžovým profilem. Rolety se mohou montovat do připravených kapes ve fasádě nebo je lze doplnit o krycí schránku z lakovaného hliníkového plechu, přizpůsobenou roletě na míru.

 

Venkovní rolety s kazetou:

Jedná se o nejlepší a zároveň nejluxusnější provedení venkovních soltisových a screenových a rolet. Pečlivě se zde dbá o provedení každého jednotlivého detailu a jejich celkový vzhled je pak zároveň předurčuje jako velmi atraktivní doplněk každého okna či fasády. Toč u těchto rolet je uschována v elegantní hliníkové kazetě, boční vedení je možné nejčastěji v lištách. Spodní profil s bočnicemi a krycí kazetou jsou pak upraveny kvalitními vypalovacími laky, s možností výběru různých barevných odstínů.

 

Venkovní zipové rolety:

Unikátní systém vedení speciální stínící látky v lištách pomocí patentovaného zipového uchycení. To je největší plus této nejmodernější rolety. Výrazně zvyšuje odolnost rolety proti větru, po stažení zcela uzavře stíněný prostor a nahradí tak vlastně i síť proti hmyzu. Kazeta, speciální vodící lišty a navíjecí hřídel jsou vyrobeny z odolného protlačovaného hliníku. Na další části rolet jsou používány vysoce kvalitní syntetické materiály. Skvělý, moderní design, výběr z mnoha barevných provedení, velká variabilita použití. Chcete-li to nejlepší, sáhněte prostě po zipových roletách.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
Copyright © 2013 Centrum stínění Praha. Všechna práva vyhrazena.