Centrum stínění Praha

Jste zde: Home Venkovní stínění Typy rolet SunStop

 typy rolet:

 -         roleta SunStop – pružinová

-          roleta SunStop – střešní

-          roleta SunStop – ENERGY

-          roleta SunStop – GREEN ENERGY

SunStop – pružinová s manuálním ovládáním:

 „Maximální kvalita a účinnost za dostupnou cenu", to je základní moto našich rolet. Roleta se skládá z hliníkového toče o průměru 38 mm, na který je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschován v hliníkové kazetě, která chrání navinutou látku. V toči je integrována silná pružina s nastaveným předpětím. Díky tomu je tkanina dokonale napnuta a odolává i silnému větru. Roleta se ovládá manuálně tahem ruky za madlo spodního profilu a stažením látky do požadované polohy, kde se zahákne do fixačních háčků. Manuální ovládání rolety je tak pro Vás velmi jednoduché a praktické. Vaše roleta SunStop zadrží až 90 % slunečního záření, chrání okenní rámy před UV zářením, propouští vhodné množství denního světla a přitom umožňuje přirozený a příjemný výhled ven. Ochranná vrstva zaručuje 100 % odolnost v náročných venkovních podmínkách.

 

SunStop – rolety na střešní okna:

Roleta SunStop na střešní okna vychází z konstrukce manuálně ovládané rolety SunStop. Střešní SunStop odolá silnému větru i UV záření. Roleta zabrání přehřátí interiéru, zadrží až 90 % tepelného slunečního záření. I přesto, že především stíní, vpustí do domova velké množství denního světla, roleta je přizpůsobena tak, aby odolala i v náročných venkovních podmínkách. Roleta se skládá z hliníkového toče o průměru 38 mm, na kterém je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Textilní roleta zadrží silné sluneční záření, což oceníte především v teplých letních dnech. Toč s tkaninou je uschován v hliníkové kazetě, která chrání i navinutou látku. V toči je integrována silná pružina s nastaveným předpětím. Díky tomu je tkanina dokonale napnuta a odolává i silnému větru. Roleta do střešních oken se ovládá tak, že otevřete okno do svislé polohy, manuálně tahem ruky za madlo spodního profilu povytáhnete roletu z kazety a zaháknete spodních profil do fixačních háčků připevněných na křídle okna. Zavíráním křídla se roleta vysouvá z kazety a zastiňuje okenní otvor. Nově je možné ovládat střešní roletu i speciálním provázkovým ovládáním pro okna, která jsou těžce přístupná pro ovládání rukou.

 

SunStop - Energy – rolety na elektrický pohon:

Roleta na elektrický pohon - Energy vyniká svými vlastnostmi díky speciální tkanině Soltis ve spojení s motorovým pohonem včetně možnosti dálkového ovládání. Roleta se skládá z hliníkového toče o průměru 38 mm s integrovaným motorem Somfy. Na toči je upevněna a natočena speciální tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschován v hliníkové kazetě, která nejen chrání navinutou látku, ale i dodává výrobku speciální vzhled. Spodní profil je veden v odpružených lankách napnutých od kazety rolety k dolnímu rámu okna. Motor je napájen napětím 230 V. Roleta se ovládá tlačítkovým spínačem nebo dálkovým ovladačem. Zároveň je možné k roletě na elektrický pohon doplnit časový spínač nebo sluneční a větrné čidlo. Dálkové ovládání rolet je velmi praktické a proto také našimi zákazníky žádané. Roleta zabrání přehřátí interiéru. Zachytí až 90 % slunečního záření, ale zároveň do místnosti propustí dostatek denního světla. Nezabrání přirozenému výhledu ven z interiéru, ochrání rámy vašich oken před UV zářením a díky ochranné vrstvě odolá povětrnostním i jiným venkovním podmínkám.

 

SunStop - Green energy – rolety se solárním pohonem:

Roleta SunStop Green energy je nejmodernější, výjimečné a ekologické řešení venkovního zastínění s maximální účinností, a to díky speciální tkanině Soltis s maximálně pohodlným ovládáním. Zabrání přehřátí interiéru – zadrží až 90 % tepelného slunečního záření, přitom propouští vhodné množství denního světla a umožňuje příjemný a přirozený výhled ven. Chrání rámy oken před UV zářením a díky ochranné vrstvě odolá i v náročných venkovních podmínkách. Roleta se skládá z hliníkového toče o průměru 38 mm s integrovaným motorem Somfy. Na toči je upevněna a natočena tkanina Soltis. Toč s tkaninou je uschován v hliníkové kazetě, která nejen chrání navinutou látku, ale zároveň dodává výrobku luxusní vzhled. Na čelní straně kazety je umístěn solární panel, který ve spojení s integrovanou baterií dodává roletě solární energii pro 12 V motor Somfy. Spodní profil je veden v odpružených lankách napnutých od kazety rolety k dolnímu rámu okna. Roleta se ovládá dálkovým ovladačem. Zároveň lze k roletě doplnit časový spínač nebo sluneční čidlo v bezdrátovém provedení. Vybrat si můžete z široké škály barevných provedení.

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
Copyright © 2013 Centrum stínění Praha. Všechna práva vyhrazena.